Kiszakadt a belga-gólzsák az írek ellen - videó

A szünet után hármat lőtt a titkos Eb-favorit.
admin 2016. június 18., szombat 14:53
Szerző: admin 2016. június 18., szombat 14:53

Nyerj pénzt a német és az angol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!

Az első félidőben az írek gyakorlatilag csak a védekezésre koncentráltak, amellyel a belgák szemmel láthatóan nem tudtak mit kezdeni. A legnagyobb helyzet Alderweireld előtt adódott, akinek a fejesét a gólvonalról tisztázta egy védő.

A szünet után bátrabb játékot vállaltak fel az írek, ez azonban a belgák malmára hajtotta a vizet: a 48. percben egy kontra után Lukaku középről, 17 méterről a jobb alsóba helyezte a labdát (1-0). Ezt követően mindkét csapat bátran játszott, gólt viszont újra a belgák lőttek: a 61. percben egy beadást követően Witsel bólintott, Randolph pedig hiába ért bele, a labda a hálóban kötött ki (2-0).

A meccs a 70. percben dőlt el végleg: Hazard szaladt el egy kontrával, majd a középen teljesen üresen érkező Lukaku elé tálalt, akinek már nem volt nehéz dolga (3-0).

A vége így 3-0 lett. Belgium 3 pontos, Írországnak azonban csak 1 pontja van az E-csoportban egy fordulóval a vége előtt.

Belgium - Írország 3-0 (Lukaku 48., 70., Witsel 61.)