Szerző: admin 2016. június 15., szerda 18:53

Franciaország - Albánia 2-0
(Gól: Griezmann 90., Payet 93.)

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

96. perc: Vége, győzelmükkel 16 közé jutottak a franciák.

96. perc: És Payet lába megint elsült! Ezúttal közelebbről, a 16-os belülről tekert egy csel után a bal alsó sarokba, 2-0!

90. perc: 4 perc a hosszabbítás.

90. perc: És megint összejött a francia győzelem a hajrában! Rami a jobb oldalról tekert középre, Griezmann pedig gyönyörűen bólintott a jobb alsó sarokba, 1-0!

88. perc: Kanté sárgult be, albán kontrát kellett megállítania.

85. perc: Ajeti helyett Veseli a pályán.

84. perc: Kanté lövése megpattant, nem sokkal kerülte el a kaput.

81. perc: Payet a szabadrúgást jól tekerte a hosszú felé, de végül mindenki lemaradt róla, így az alapvonalon ment ki a labda.

81. perc: Abrashi Matuidit állította meg szabálytalanul, sárga lap.

79. perc: Payet forgolódása után Sagna kapáslövése szállt fölé.

77. perc: Giroud már nem próbálkozhat, Gignac helyette a pályán.

74. perc: Beállt Xhaka Kukeli helyére.

71. perc: Lila helyére Rosi állt be.

69. perc: Ez nagyon közel volt! Evra adott be ezúttal, Giroud pedig eddigi legjobb fejesével a jobb kapufára küldte a labdát.

68. perc: Comannak ennyi volt, Griezmann váltja.

67. perc: Coman a bal szélen kapott labdát, jól lőtte be, Giroud azonban mellé bólintott.

63. perc: A szokásos forgatókönyvnek megfelelően Payet adott be, viszont Giroud helyett most Kosielny fejelt fölé.

59. perc: Payet 18 méterről nagyon fölé tekert.

56. perc: Coman távoli lapos lövése jócskán mellé.

55. perc: Kukeli állította meg szabálytalanul Comant, sárga lap.

54. perc: Payet gyönyörűen adta be külsővel a labdát a hosszú oldalra, Pogba érkezett, de estében fölé durrantott.

52. perc: Hysaj a bal oldalról tekerte középre a labdát, Sagna pedig olyan szerencsétlenül próbált felszabadítani, hogy a saját kapufájára pattant a labda.

47. perc: Payet szabadrúgása nem sokkal kerülte el a hosszú alsó sarkot.

46. perc: Coman gyorsan gólt szerezhetett volna, de mellé fejelt Matuidi csúsztatása után.

46. perc: Megkezdődött a második játékrész.

46. perc: Pogba folytatja Martial helyett.

45. perc: Véget ért az első játékrész.

44. perc: Memushaj vette célba a francia kaput szabadrúgásból, nem sokkal lőtt fölé, de Lloris rajta volt.

39. perc: Az első albán szöglet után Lenjani érkezett középen, lövésébe Evra lépett bele.

37. perc: Csak pontrúgásokból megy valamennyire: Payet tekert megint középre és Giroud bólintott megint fölé.

34. perc: A franciák finoman szólva sem kápráztatják el szurkolóikat eddig, képtelenek helyzetbe kerülni.

24. perc: Memushaj jobb oldali beadása Martialon megpattanva kötött ki Lloris kezében.

21. perc: Martial ugratta ki Payet-t remek ütemben, de nem lőtt időben a fiatal francia, így szerelték.

14. perc: Az első albán lövést Lenjani követte el, méterekkel szállt fölé.

11. perc: Egyelőre meddő a francia mezőnyfölény.

4. perc: Payet adta be a szabadrúgást a jobb oldalról, de Giroud fölé fejelt.

1. perc: Megkezdődött a mérkőzés.