magyar foci

Külföldre vihetik a Haladás fiataljait - hazai átigazolási hírek

Feltöltve: 2014, augusztus 1 - 08:39

A bajnokság vége után megszokottak szerint megszaporodtak az átigazolási hírek, egyre több szó esik a klubok erősítési terveiről, kiszemelt és esetleg távozó játékosokról. A csakfoci.hu legnépszerűbb rovatában a korábbiakhoz hasonlóan ezúttal is minden átigazolási információt megtaláltok mostantól egy helyen. Cikkünk folyamatosan frissül, nézz vissza naponta többször!

Videó: Zengett az "Érik a szőlő" a DVTK-Krasnodaron is

Feltöltve: 2014, augusztus 1 - 09:22

A Diósgyőr táborára nem lehetett panasz a Krasnodar elleni 5-1-es vereséggel végződött EL-selejtezőn, a szurkolók ismét előadták rendhagyó skandálásukat, íme:

Dzsudzsák: "Jól játszottunk" - Ki Mit Oszt?

Feltöltve: 2014, augusztus 1 - 09:06

Minden lényeges és szórakoztató, amit a futballvilág a közösségi médiában megoszt. Klubok, játékosok legjobb fotói, bejegyzései a Facebookon, Twitteren és az Instagramon - a magyar és a nemzetközi futballból egyaránt. A rovat rendszeresen frissül, gyere vissza naponta többször is!

A Duchatelet-csapat és két olasz klub verseng Radóékért - lapértesülés

Feltöltve: 2014, augusztus 1 - 08:52

Egy olasz sajtóértesülés szerint a Duchatelet-birodalom fő csapata, a Standard Liége érdeklődik a Haladás két játékosa, a csatár Radó András, illetve a középpályás Németh Márió iránt. A tuttomercatoweb.com szerint ugyanakkor két olasz élvonalbeli csapat, az Empoli és a Palermo is rajta tatja a szemét a két fiatal futballistán.

EL Hengerelt a Rijeka, Lovrencsicsék Izlandon kaptak ki - a nap összes eredménye

Feltöltve: 2014, július 31 - 23:34

A Lovrencsics Gergővel felálló lengyel Lech Poznan egygólos vereséget szenvedett az izlandi Stjarnan otthonában a labdarúgó Európa Liga-selejtező harmadik fordulójának csütörtöki első mérkőzésén. A magyar válogatott futballistát a 87. percben lecserélték. Íme, a nap összes eredménye egy helyen!

Videó: Így kapott egy ötöst a Diósgyőr EL-selejtezőn

Feltöltve: 2014, július 31 - 23:21

Az FK Krasnodar 5-1-re verte a DVTK-t, íme, a meccs góljai videón!

Videó: Botlott a Diósgyőr kapusa, de kimaradt az üreskapus ziccer

Feltöltve: 2014, július 31 - 23:13

Elképesztő ziccer maradt ki a DVTK-Krasnodar (1-5) meccsen, Antal Botond rosszul lépett (le is kellett emiatt cserélni), de Vladimir Bystrov kihagyta a kihagyhatatlant. Nézd meg a hihetetlen jelentet videón!

"Ez volt a száz százalék" - Szivics gratulált csapatának

Feltöltve: 2014, július 31 - 22:58

Az FK Krasnodar elleni 1-5-ös vereséget követően gratulált saját csapatának Szivics Tomiszláv, a Diósgyőr vezetőedzője A tréner meg is indokolta mindezt, mivel meglátása szerint száz százalékot adott ki magából együttese, de a két csapat közti különbséget nem tudta eltüntetni. Szivics kiemelte, két védekező játékosát is lecserélte és támadókat hozott be helyettük, de ez végül nem volt elég.

EL: Ötöt kapott és gyakorlatilag kiesett a Diósgyőr

Feltöltve: 2014, július 31 - 22:28

A debreceni EL-selejtezőn 5-1-re megverte az orosz FK Krasnodar a Diósgyőrt, így négygólos előnnyel várhatják a visszavágót. A félidőben már kétgólos volt a sokkal aktívabb orosz csapat előnye, majd a fordulás után Bacsa kapásgólja visszahozta a reményt. Két percre rá azonban nagy gólt lőtt a sok helyzetet kihagyó Krasnodar, amely a hajrában további kettőt is szerzett, így magabiztos előnyt szerzett a DVTK ellen.

Loki: Szektorbezárás rasszizmus miatt az UEFA-tól

Feltöltve: 2014, július 31 - 20:47

A Debrecen következő hazai BL-selejtezőjén az egyik teljes szektort le kell zárni, határozott az UEFA.