Guardiola: "Bocs, hogy nem nyertem BL-t" - videó

Pep Guardiola nyilvános müncheni búcsúbeszédében elnézést kért a szurkolóktól amiatt, hogy egyszer sem sikerült elhódítania a Bayernnel a Bajnokok Ligája trófeáját, pedig "a klub és a játékosok is megérdemelték volna" - a spanyol tréner háromszoros bajnokként és kétszeres kupagyőztesként távozik a Manchester Cityhez.
Csakfoci Admin 2016. május 26., csütörtök 14:59
Pep Guardiola nyilvános müncheni búcsúbeszédében elnézést kért a szurkolóktól amiatt, hogy egyszer sem sikerült elhódítania a Bayernnel a Bajnokok Ligája trófeáját, pedig "a klub és a játékosok is megérdemelték volna" - a spanyol tréner háromszoros bajnokként és kétszeres kupagyőztesként távozik a Manchester Cityhez.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. május 26., csütörtök 14:59
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz