Guardiola: "Bocs, hogy nem nyertem BL-t" - videó

Pep Guardiola nyilvános müncheni búcsúbeszédében elnézést kért a szurkolóktól amiatt, hogy egyszer sem sikerült elhódítania a Bayernnel a Bajnokok Ligája trófeáját, pedig "a klub és a játékosok is megérdemelték volna" - a spanyol tréner háromszoros bajnokként és kétszeres kupagyőztesként távozik a Manchester Cityhez.
Csakfoci Admin 2016. május 26., csütörtök 14:59
Pep Guardiola nyilvános müncheni búcsúbeszédében elnézést kért a szurkolóktól amiatt, hogy egyszer sem sikerült elhódítania a Bayernnel a Bajnokok Ligája trófeáját, pedig "a klub és a játékosok is megérdemelték volna" - a spanyol tréner háromszoros bajnokként és kétszeres kupagyőztesként távozik a Manchester Cityhez.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. május 26., csütörtök 14:59
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz