Guardiola: "Bocs, hogy nem nyertem BL-t" - videó

Pep Guardiola nyilvános müncheni búcsúbeszédében elnézést kért a szurkolóktól amiatt, hogy egyszer sem sikerült elhódítania a Bayernnel a Bajnokok Ligája trófeáját, pedig "a klub és a játékosok is megérdemelték volna" - a spanyol tréner háromszoros bajnokként és kétszeres kupagyőztesként távozik a Manchester Cityhez.
Csakfoci Admin 2016. május 26., csütörtök 14:59
Pep Guardiola nyilvános müncheni búcsúbeszédében elnézést kért a szurkolóktól amiatt, hogy egyszer sem sikerült elhódítania a Bayernnel a Bajnokok Ligája trófeáját, pedig "a klub és a játékosok is megérdemelték volna" - a spanyol tréner háromszoros bajnokként és kétszeres kupagyőztesként távozik a Manchester Cityhez.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. május 26., csütörtök 14:59
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz