Vízben halad a Vidi válogatott játékosának felépülése - videó

Az egy hónapja megsérült Fiola Attila egyre jobb állapotban van.
Budai László 2017. június 21., szerda 12:29
Az egy hónapja megsérült Fiola Attila egyre jobb állapotban van.
Szerző: Budai László 2017. június 21., szerda 12:29

Folyamatosan halad a Videoton válogatott játékosának, Fiola Attilának a rehabilitációja. A klub néhány napja így írt a labdarúgó mindennapjairól.  

„Jelenleg - a különböző kezelések mellett - már járás-koordinációs feladatokat csinál, emellett pedig rendszeresen szobakerékpározik. A stabilitás-gyakorlatok mellett nagy hangsúlyt helyezünk az izomfejlesztő gyakorlatokra is. Minden nap kicsit fokozzuk a munkát, növeljük a feladatok intenzitását" – nyilatkozta Barta Gábor fizioterapeuta a vidi.hu-nak.

Ma pedig a fehérváriak honlapja azt is megmutatta, milyen vízben végzett gyakorlatokkal készül a visszatérésre a játékos.

Átigazolások
ZTE
Argentin támadó is jött
Lucas Alfonso személyében argentin-olasz támadót igazolt a Zalaegerszeg a hivatalos átigazolási időszak utolsó napján.
ZTE
Brazil érkező
ZTE: Újabb fiatal labdarúgó érkezett a Juventude együttesétől.
Szentlőrinc
Visszatérő
Az átigazolási időszak zárásához közeledve újabb igazolási jelentett be a Szentlőrinc: a 21 esztendős Lakatos Márk fél év után tér vissza az FC Ajkától.  
Tovább az összes átigazoláshoz