Vidi: Súlyos sérülés miatt véget ért a felkészülés az alapembernek

Achilles-ín szakadást szenvedett csapata kedd edzésén Ruben Pinto, a MOL Fehérvár FC portugál középpályása.
Csakfoci Admin 2021. június 24., csütörtök 21:31
Achilles-ín szakadást szenvedett csapata kedd edzésén Ruben Pinto, a MOL Fehérvár FC portugál középpályása.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. június 24., csütörtök 21:31

Rúben Pinto a Vidivel kezdte meg a felkészülést, a csapattal elutazott az ausztriai edzőtáborba. A 29 éves portugál védekező középpályás az együttes keddi edzésén Achilles-ín szakadást szenvedett. Még aznap Székesfehérvárra szállították, szerdán már meg is műtötték.

- A műtét jól sikerült, körülbelül 6 hét múlva kezdheti meg a több hónapig tartó rehabilitációját portugál játékosunk - mondta a molfehervarfc.hu-nak dr. Kovács Tibor csapatorvos.

Pinto tavaly szeptemberben igazolt a MOL Fehérvár FC-hez, az előző idényben 24 tétmeccsen lépett pályára.

Átigazolások
Ferencváros
Mi lesz Keitával?
Bár Naby Keita a Ferencvárossal tartott a spanyolországi edzőtáborba, továbbra sem tisztázott, hogy a guineai középpályás a zöld-fehérek játékosa marad-e.
Vasas
Visszatérő
Bánfalvi Gergő 2025 nyarán kölcsönbe érkezett Kazincbarcikára a Vasas FC-től, a pénteki nappal pedig visszatért az angyalföldi nevelőegyesületéhez.
Légiósok
Csoboth Kevin
A Genclerbirligi magyar szélsője, Csoboth Kevin elhagyta a csapat antalyai edzőtáborát, jelenleg Ankarában egyénileg készül, ugyanis a szezon második felében már nem szerepel a klub terveiben. (Gençlerbirliği Haber Ajansı)
Tovább az összes átigazoláshoz