Vidi: A Honvéd ellen még nem léphet pályára a válogatott védő

Fehérváron abban bíznak, hogy a szerbek elleni Nemzetek Ligája mérkőzésen megsérült Hangya Szilveszter a jövő héten már visszatérhet a pályára.
Privacsek András 2020. október 15., csütörtök 12:54
Fehérváron abban bíznak, hogy a szerbek elleni Nemzetek Ligája mérkőzésen megsérült Hangya Szilveszter a jövő héten már visszatérhet a pályára.
Szerző: Privacsek András 2020. október 15., csütörtök 12:54
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hangya Szilvesztert a vasárnap esti Szerbia elleni Nemzetek Ligája-mérkőzés szünetében, combizom-húzódás gyanúja miatt kellett lecserélni. A szerdai vizsgálatok után Dr. Kovács Tibor osztott meg a friss információkat a játékos állapotáról.

- Képalkotó vizsgálatok történtek, melyek közepes fokú izomsérülést diagnosztizáltak. Megkezdtük a terápiás protokollt, reméljük, hogy Szilveszter már a jövő hét folyamán visszatérhet a pályára - nyilatkozta a Vidi csapatorvosa a molfehervarfc.hu-nak.

Átigazolások
Kispest-Honvéd
Szerződéshosszabbítás
A Kispest-Honvéd bejelentette, hogy a 18 éves Balázs Teó szerződését 2029 nyaráig meghosszabbították. A fiatal védő az előző idényben két alkalommal is lehetőséget kapott az első csapatban.
Légiósok
Csongvai Áron váltott
Csongvai Áron 2030-ig szóló szerződést írt alá a francia másodosztályú AS Saint-Étienne csapatával.
Szeged
Zimonyi érkezett
Szegeden folytatja pályafutását Zimonyi Dávid, aki legutóbb a Videoton játékosa volt.
Tovább az összes átigazoláshoz