Részleges izomszakadást szenvedett Bódi Ádám, a DVSC középpályása.
A szerda délutáni edzésen megsérült Bódi Ádám, akit ezt követően rögtön kórházba vittek. Mint kiderült, részlegesen elszakadt az izom a vádlijában, de még további vizsgálatok várnak rá - írja a dvsc.hu.
A rehabilitáció közel négy hetet vesz igénybe, ezt követően kezdhet csak el a játékos ismét teljes értékű munkát végezni.
Átigazolások
Ferencváros
Újabb támadó távozik?
A kinti hírek szerint a belga Genk is kiszemelte magának a Ferencváros francia támadóját, Lenny Joseph‑et.
Újpest
Kapus érkezhet
A csakfoci.hu információi szerint a Csákvártól érkezhet Újpestre a 19 éves kapus, Lehoczki Bendegúz - de csak a nyáron.
Budaörs
Menesztették Bognár György fiát
Az NB III-as klub úgy döntött, hogy felmenti a csapat korábbi játékosát és vezetőedzőjét, ifjabb Bognár Györgyöt a sportigazgatói posztról. (bsc1924.com)