Fotó: www.dierotenbullen.com
Megoperálták Willi Orbánt, az RB Leipzig magyar válogatott labdarúgóját, aki így klubja nyolc idei meccsén sem léphet pályára.
A lipcsei klub honlapjának csütörtöki beszámolója szerint a hátvéd térdét artroszkópos eljárással műtötték meg, ezért ki kell hagynia csapata hat bajnoki mérkőzését és két Bajnokok Ligája-csoportmeccsét.
A 27 éves, 12-szeres válogatott védő október 30-án sérült meg.
Először kéthetes kihagyást jósoltak neki, majd szerdán eldőlt, hogy nem játszhat a magyar válogatottban pénteken Uruguay ellen a Puskás Aréna avatómeccsén, illetve kedden a wales-i Európa-bajnoki selejtezőn.
(MTI)
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.