A péntek éjszakai MRI-vizsgálatokat követően kiderült, hogy hónapokra kidőlt a dunaszerdahelyiek légiósa.
A péntek esti stadionavató 83. percében hordágyon hagyta el a pályát a magyar válogatott középpályása, Kalmár Zsolt, akit Holman Dávid váltott.
Az Uruguay elleni mérkőzés után beszámoltunk arról is, hogy a DAC-játékos jobb lábát a lefújás után folyamatosan jegelték az orvosi stáb tagjai az öltözőben, és értesüléseink szerint mankókkal hagyta el a stadiont, és azonnal kórházba szállították.
Kalmár még péntek éjszaka MRI-vizsgálaton vett részt, ahol kiderült, hogy sajnos súlyos a sérülése:
a középpályás bokatörést szenvedett, felépülése várhatóan több hónapot vesz igénybe
- adta hírül az MLSZ hivatalos oldala.
Olvastad már?
Hordágy, mentő, MRI-vizsgálat – kórházban tölti az éjszakát a magyar válogatott középpályás
Súlyosnak tűnő sérülés árnyékolta be a Puskás Aréna stadionavatóját, miután a mérkőzés 83. percében egy szerencsétlen becsúszás során Kalmár Zsolt lent maradt a földön, majd hordágyon kellett levinni a pályáról.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)