Kérdésessé vált, hogy pályára léphet-e a Kisvárda elleni bajnoki mérkőzésen Litauszki Róbert, az Újpest rutinos hátvédje, miután a Paks elleni szombati mérkőzésen megsérült.
Az Újpest csapatkapitányát, Litauszki Róbertet a 39. percben kellett lecserélni, valószínűleg combizomsérülést szenvedett. Helyette Dzenan Burekovic állt be.
"5-ös számú kiváló labdarúgónk combizmával vannak gondok, így a Kisvárda elleni pályára lépése kérdésessé vált, lehet, hogy nem tud majd Nebojsa Vignjevic rendelkezésére állni." – olvasható az Újpest közösségi oldalán közzétett rövid közlemény.
A lila-fehérek szombaton a Kisvárdához látogatnak az OTP Bank Liga 4. fordulójában, majd a válogatott szünetet megelőzően a Honvéddal játszanak rangadót augusztus 31-én. Az Újpest négy ponttal a hatodik helyen áll a tabellán.
Átigazolások
Nyíregyháza
Jovanov aláírt
Élt opciós jogával, és Vane Jovanovval szerződést hosszabbított a Nyíregyháza. A 27 éves védő a télen érkezett, tavasszal 13 mérkőzésen közel ezer percet töltött a pályán. Most két évre írt alá.
ZTE
Portugál edző jön
Filipe Çelikkaya személyében ismét portugál edzője lesz a ZTE-nek - állítja Portugália legismertebb sportlapja, az A Bola, amely szerint a 41 éves tréner egy szezonra ír alá Magyarországon.
Ferencváros
Peretz még képben?
Izraeli sajtóhírek szerint a Ferencváros továbbra is érdeklődik Dor Peretz iránt.