Töréssel dőlt ki hetekre az angol BL-csapat támadója - videó

Karját törte a válogatottban a csatár, aki aligha tudja megkezdeni a felkészülést csapatával.
Dudás Gábor 2017. június 16., péntek 11:18
Karját törte a válogatottban a csatár, aki aligha tudja megkezdeni a felkészülést csapatával.
Szerző: Dudás Gábor 2017. június 16., péntek 11:18
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Tottenham kiválósága, a dél-koreai Heung-min Son hazája nemzeti csapatában sérült meg, kartörés gyanújával cserélték le a Katar elleni világbajnoki selejtezőn, miután a 34. percben a levegőben ütközött Mohammed Musával, és rosszul érkezett a talajra. A 24 éves játékost nagy fájdalmak közepette vitték le a pályáról.

A Premier League-ben a második helyen végzett, így egyenesen a BL csoportkörébe jutott Spurs hivatalos bejelentést is tett a remek légiós állapotáról, mondván törést diagnosztizáltak a jobb alkarjában, emiatt meg is kellett műteni az ázsiai játékost.

Felépülésének pontos időtartamáról még nincs hír, de az már biztosnak tűnik, hogy aligha tudja megkezdeni a felkészülést július 3-án Mauricio Pochettino csapatával.

Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili-transzfer
Sajtóhírek szerint Yaakobishvili Áron képviselője találkozott a Barcenlona elnökével, Joan Laportával az átigazolás kapcsán.
Szentlőrinc
Két távozó
A Szentlőrinc bejelentésének értelmében távozott a klubtól Szivacski Donát és Stifter Patrik. Mindkét szélső védő 2024 nyarán érkezett a klubhoz, most pedig mindketten szabadon igazolhatóak lettek.
Vida Máté
Visszavonulás
Vida Máté 30 évesen bejelentette visszavonulását a profi labdarúgástól. A korábbi 6-szoros magyar válogatott középpályás legutóbb a Karcag játékosa volt.
Tovább az összes átigazoláshoz