Súlyos sérülés: Mourinho hosszú időre elvesztette Pogbát

A Manchester United alapembere a jelek szerint hosszú időre dőlt ki.
Mokány Lajos 2017. szeptember 30., szombat 12:46
A Manchester United alapembere a jelek szerint hosszú időre dőlt ki.
Szerző: Mokány Lajos 2017. szeptember 30., szombat 12:46

José Mourinho kellemetlen hírt jelentett be az MU pénteki sajtótájékoztatóján. Az angol klub menedzsere elmondta, Paul Pogba sérülése lényegesen súlyosabb a reméltnél, így hosszú időn át nem számíthat rá. A szakember konkrét időpontot nem mondott, mennyi időre is esett ki a középpályás, de a súlyos sérültek közé sorolta őt.

Ugyanazt gondolom róla, mint Zlatan Ibrahimovicról és Marcos Rojóról: ebben az évben már nem játszhatnak

- nyilatkozta a portugál, aki a másik két focistával kapcsolatban már korábban kijelentette, 2018 januárja előtt nem játszhatnak.
Pogba még a Basel elleni BL-mérkőzésen sérült meg, szeptember közepén. Érdekesség egyébként, hogy a francia játékost ugyanaz az orvos műti majd, mint Gera Zoltánt.

Átigazolások
DVSC
Nagy bejelentés
A DVSC 2029 nyaráig meghosszabbította Szűcs Tamás szerződését.
DVSC
Rossi segítője érkezett
A magyar válogatott stábtagja, a korábban a KBSC-nél dolgozó Simon László érkezett a Lokihoz.
KTE
A Sepsitől érkezhet középpályás
Próbajátékos a keretnél: a középpályán bevethető Nistor Ákos a héten csatlakozott a munkához, aki legutóbb a Sepsi OSK játékosa volt.
Tovább az összes átigazoláshoz