Sokasodnak Zidane gondjai: Hetekre kidőlt a Real Madrid 15 milliós igazolása

A Real Madrid közleményben tudatta, hogy az idén télen szerződtetett Brahim Díaz combsérülést szenvedett.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 21., szerda 11:27
A Real Madrid közleményben tudatta, hogy az idén télen szerződtetett Brahim Díaz combsérülést szenvedett.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 21., szerda 11:27
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Újabb sérülés nehezíti Zinédine Zidane vezetőedző munkáját, miután a Real Madrid 20 éves támadó középpályása, Brahim Díaz jobb combja megsérült.

A spanyol Marca napilap információi szerint az idén télen 15 millió euróért szerződtetett játékos három-négy hétig nem lesz bevethető.

Díaz a mögöttünk hagyott idényben 11 mérkőzésen játszott, egy gólt szerzett és két gólpasszt jegyzett.

A fiatal labdarúgó a negyedik a madridiaknál, aki sérülést szenvedett - korábban sérülés miatt Ferland Mendy, Rodrygo és Eden Hazard játékára sem számíthatott a francia tréner.

Átigazolások
Honvéd
Győrből igazoltak
A cskfoci.hu elsőként közölt hírének megfelelően a Budapest Honvédnál folytatja pályafutását a Győrből távozó Deian Boldor.
Légiósok
Balogh nem kell
A török Kocaelispor sportigazgatója, Abdurrahman Başkır megerősítette, hogy a klub nem élt Balogh Botond szerződéshosszabbítási opciójával, így a magyar válogatott védő távozik a nyáron.
Légiósok
Így állhat Pécsi ügye
A spanyol sajtó szerint a Sevilla új kapust keres a nyári átigazolási időszakra, és a jelöltek között valóban felmerült a liverpooli Pécsi Ármin neve is.
Tovább az összes átigazoláshoz