Balogh Norbertnek izomsérülése van, ezért nem biztos, hogy pályára léphet a nyitófordulóban.
Ismét sérüléssel bajlódik Balogh Norbert. Az olasz másodosztályú bajnokság rajtjára készülő Palermo magyar csatára a vasárnapi edzésen „érezte” a lábát. A mediagol.it beszámolója szerint izomfáradtság miatt fájlalta a jobb combját, ezért a csapat fizioterapeutáival dolgozott a tréningen.
A következő napokban kivárnak, hogy Balogh izomsérülése mennyire súlyos, így egyelőre azt sem lehet tudni, hogy a támadó pályára léphet-e a Serie B első fordulójában, a Spezia elleni hazai bajnokin.
Átigazolások
ETO
Új igazolás
Válogatott szélső érkezett az ETO-hoz: Jewison Bennette Győrben folytatja.
Légiósok
Yaakobishvili új csapata
A spanyol másodosztályú UD Alméria bejelentette, hogy a szezon végéig kölcsön veszik a Barcelonától Yaakobishvili Áront vételi opcióval.
Légiósok
Gera marad
A Persepolis vezetőedzője, Mehdi Tartar arról számolt be, hogy Gera Dániel marad az iráni klubnál és továbbra is számolnak vele. (rouydad24.ir)