Rossz hír Sallainak – biztosan nem bizonyíthat a Fulham megfigyelőinek

Sallai Rolandnak combfájdalmai vannak, így el sem utazik az APOEL-lel az észtországi Európa Liga-visszavágóra.
Budai László 2018. július 31., kedd 9:57
Sallai Rolandnak combfájdalmai vannak, így el sem utazik az APOEL-lel az észtországi Európa Liga-visszavágóra.
Szerző: Budai László 2018. július 31., kedd 9:57

Ciprusi lapértesülések szerint Sallai Roland biztosan nem bizonyíthat csütörtökön a Fulham megfigyelőinek, akik miatta mennének ki a Flora Tallinn-APOEL Európa Liga-selejtezőre. 

Sallai megsérült 

A magyar csatár fájdalmat érez a combjában, ezért edzője nem is kockáztatja a játékát (az APOEL többek között Sallai góljával 5-0-ra nyert az első meccsen, a párharc tehát lefutott), és sajtóhírek szerint el sem utazik Észtországba csapatával.

A játékos ehelyett speciális tréningen vesz részt, hogy a lehető leghamarabb elmúljon a fájdalma.  

Sallai iránt a hírek szerint nemcsak a Fulham, hanem a Bundesligában szereplő Freiburg, valamint három, meg nem nevezett Serie A-csapat is érdeklődik.  

Neked ajánljuk
Átigazolások
Békéscsaba
2 érkező, 2 távozó
A Békéscsaba szerződtette Takács János a kapuba és Kristóf Márk Patrik a védelembe, míg Rácz Balázst és Gyenti Kristófot is visszarendelte klubja a kölcsönből.        
Szpari/Vidi
Katona Mátyás
Információink szerint Katona Mátyás a Nyíregyháza csapatában folytatja pályafutását.
DVTK
11 távozó
Június végén lejár több diósgyőri labdarúgó (kölcsön)szerződése, így ők távoznak a klubtól.  
Tovább az összes átigazoláshoz