Rendhagyó módon készül a bajnoki rajtra az ETO támadója

Májer Milán, az NB II-es ETO fiatal támadója mindent elkövet, hogy a lehető legjobb állapotba kerüljön a hétvégi bajnoki folytatásra.
Privacsek András 2021. január 26., kedd 10:02
Májer Milán, az NB II-es ETO fiatal támadója mindent elkövet, hogy a lehető legjobb állapotba kerüljön a hétvégi bajnoki folytatásra.
Szerző: Privacsek András 2021. január 26., kedd 10:02

A 21 éves Honvéd-nevelés most a győriek sikeréért tesz meg mindent. Az ősszel 5 gólt szerző Májer fontosnak tartja a regenerációt a kemény edzések után.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Májer Milán ?? (@majmilan15) által megosztott bejegyzés

Ebben nagy segítségére van a Compex izom-intelligencia elektromos izomstimulátor, mely hozzájárul a minél eredményesebb izomregenerációhoz.

A COMPEX KÉSZÜLÉKEK HASZNÁLATÁVAL OPTIMALIZÁLHATÓ AZ ERŐNLÉT ÉS ÁLLÓKÉPESSÉG, SEGÍTI A GYORSABB IZOM-REGENERÁCIÓT, VALAMINT SEGÍTSÉGET NYÚJT A FÁJDALOM CSILLAPÍTÁSÁBAN IS.

A Compex termékek kizárólagos hazai képviselete 2021-től, az Endo Plus Service Kft.

A készülékeket ITT lehet megrendelni.

Átigazolások
Szeged
Laczkó lett az edző
 Laczkó Zsolt lett a Szeged-Csanád Grosics Akadémia új vezetőedzője.
ETO
Kulcsár Martin
Az osztrák harmadosztályban szereplő SV Oberwart színeiben folytatja pályafutását az ETO FC 2005-ös születésű, saját nevelésű védője, Kulcsár Martin.  
Légiósok
Kovács Bendegúz
Lapértesülések szerint az AZ Alkmaar még megtartaná Kovács Bendegúzt, de máris európai topklubok a kérői a bombaformában lévő 18 éves csatárnak.
Tovább az összes átigazoláshoz