A Bournemouth védője nem kímélte az Everton-csatárt.
Brutális könyököst kapott Wayne Rooney, az Everton csatára csapata Bournemouth elleni PL-mérkőzésén. Az angol csatárt Simon Francis ütötte meg, ami után Rooney arcából dőlni kezdett a vér – a képeket és a videót elnézve szerencséje, hogy a szeme nem bánta az esetet.
Ami megdöbbentő, hogy a játékvezetőnél sem szabálytalanságot, sem sárgát nem ért az eset, pedig Rooney arca elég egyértelműen árulkodik. A liverpooliak labdarúgója egyébként folytatni tudta a mérkőzést, de a második félidő elején lecserélték.
A meccset az Everton nyerte 2-1-re.
Priskin portugálok elleni könyököse, amit pirosat ért
Átigazolások
DVSC
Külföldre vitték volna az alapembert
A csakfoci.hu információi szerint közvetlenül a bajnoki rajt előtt kapott ajánlatot fiatal tehetségéért a DVSC, de elutasította azt. Úgy tudjuk, hogy Szűcs Tamás után ezúttal Vajda Botond volt a kiszemelt.
Kaposvár
Bőle visszatér
A legutóbb a Szentlőrincet erősített Bőle Lukács visszatér nevelő klubjába, és ismét a Kaposvár (NB III) játékosa lesz.
ETO FC
Pyshchur topligás klubban
A spanyol élvonalban szereplő Girona körülbelül 1 millió euróért megveszi a győriek ukrán csatárát, Oleksandr Pyshchurt - adta hírül Fabrizio Romano.