NB I: Nem épült még fel Kuttorék házi gólkirálya

A Mezőkövesd mindhárom eddig harcképtelen labdarúgója edzésbe állt, de Koszta Márk és Szalai Attila a társaitól külön készül.
Privacsek András 2018. június 28., csütörtök 12:41
A Mezőkövesd mindhárom eddig harcképtelen labdarúgója edzésbe állt, de Koszta Márk és Szalai Attila a társaitól külön készül.
Szerző: Privacsek András 2018. június 28., csütörtök 12:41

Pillár Róbert combizomszakadása után már teljes értékű munkát végezhetett, míg Koszta Márk és Szalai Attila elkezdte a könnyített edzésmunkát. Utóbbi két játékos esetében még várni kell arra, hogy bekapcsolódjanak a csapat felkészülésébe, egyelőre a többiektől külön készülnek - írja a mezokovesdzsory.hu

Koszta Márk az előző szezonban 10 góllal a Mezőkövesd házi gólkirálya volt.

Átigazolások
Nem lesz orosz folytatás
Srdjan Blagojevic
A korábban a DVSC-nél, legutóbb a Partizannál dolgozott Srdjan Blagojevic mégsem lesz a Rubin Kazany edzője, az orosz klub ugyanis a spanyol Franc Artigának szavaz bizalmat. (sportal.rs)
Nyíregyháza/Karcag
Visszatérő
Az őszre Karcagra kölcsönadott (ott 11 bajnokin 426 bajnoki percet játszott) Tarcsi Róbert a téli felkészülést újra a Nyíregyházával kezdte meg - minderről az NB II-es klub tájékoztatott.
Fradi
A Bournemouth a legújabb kérő?
A legfrissebb hírek szerint a Premier League 15. helyén álló Bournemouth is szívesen látná Tóth Alexet.
Tovább az összes átigazoláshoz