A bennmaradásért küzdő Mezőkövesd elveszítette a hátralévő mérkőzésekre Tóth Bencét, aki Diósgyőrben sérült meg.
Tóth Bence az első félidő hajrájában szenvedett combizomsérülést - írja a mezokovesdzsory.hu.
- Sajnos az lett az orvosi diagnózis amire számítottam – nyilatkozta Tóth Bence. - A mai orvosi vizsgálatok szerint a combizmom részlegesen beszakadt, így várhatóan 3-4 hét kihagyás vár majd rám. Ezzel a sérüléssel a szezon számomra befejeződött, de biztos vagyok abban, hogy a csapat nélkülem is kiharcolja az élvonalban maradást.
A Mezőkövesd 31 ponttal a 9. helyén áll, de csak egy pontra van a kiesőhelytől.
Átigazolások
DVTK
Nem kapnak szerződést
A Diósgyőr elköszönt három próbajátékosától is, Batai Tamástól, Onder Kolentől és Varga Balázstól.
Légiósok
Szalai Attila
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy a magyar válogatott védő, Szalai Attila kölcsönszerződése lejárta után nem marad a lengyel Pogoń Szczecinnél. (24kurier.pl)
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.