Nagyon rossz híreket közölt az Ajax összeesett játékosáról

Abdelhak Nouri súlyos és tartós agykárosodást szenvedett.
Budai László 2017. július 13., csütörtök 14:20
Abdelhak Nouri súlyos és tartós agykárosodást szenvedett.
Szerző: Budai László 2017. július 13., csütörtök 14:20

Szomorú hírről számolt be az Ajax hivatalos közleményében. A holland klub szerint a Werder elleni felkészülési mérkőzésen összeesett Abdelhak Nouri súlyos és tartós agykárosodást szenvedett. A mindössze 20 esztendős játékos agyának nagy területén nem működnek fontos agyi funkciók, arra pedig nincs is esély, hogy ezek helyrejöjjenek.

A beszámoló szerint az eset során fellépett elégtelen oxigénellátás okozta a súlyos károsodást. Egyes hírek szerint a futballistát újra is kellett éleszteni rosszulléte során.

A labdarúgót eddig Innsbruckban kezelték, de hamarosan egy amszterdami kórházba szállítják át, ahol további vizsgálatokat végeznek rajta.

Videón a szörnyű eset

Neked ajánljuk
Átigazolások
DVSC
Dominguest eladták
Brandon Domingues távozik a DVSC-től.
Légiósok
Németh András
Közösségi oldalán elköszönt a Hamburgtól Németh András, ám azt még nem tudni, hol folytatja a 4-szeres magyar válogatott csatár.
Újpest
Mamoudou Karamoko
Az FC Köbenhavn sportigazgatója, Sune Smith-Nielsen elárulta, hogy a legutóbb kölcsönben Újpesten szereplő Mamoudou Karamoko nem kell a dán klubnak, így szeretnék eladni. (tipsbladet.dk)
Tovább az összes átigazoláshoz