Nagy baj a Juvénál: a Barca elleni meccs hőse kihagyhatja a visszavágót

Paulo Dybala bokasérülést szenvedett a Pescara elleni bajnokin, és le is kellett őt cserélni.
Budai László 2017. április 16., vasárnap 7:03
Paulo Dybala bokasérülést szenvedett a Pescara elleni bajnokin, és le is kellett őt cserélni.
Szerző: Budai László 2017. április 16., vasárnap 7:03

Elképzelhető, hogy ki kell hagynia a Barcelona elleni BL-negyeddöntős visszavágót a Juventus egyik legjobbjának, Paulo Dybalának. A játékos – aki néhány napja hosszabbított szerződést a Zebrákkal – két gólt szerzett az odavágón, így óriási érdemei voltak abban, hogy a torinóiak simán nyertek (3-0).

Dybala azonban bokasérülést szenvedett a szombati, Pescara elleni győztes bajnokin (0-2), és le is kellett őt cserélni. A játékosnak egy ütközés után a bokája zúzódott, amely „csekély eltorzulást” mutatott. A sérülés nem nevezhető nagyon komolynak, de néhány nap alatt teljesen rendbe kellene jönnie a labdarúgónak. Massimiliano Allegri vezetőedző egyébként optimista volt, és azt mondta, szerinte ez sikerülni fog Dybalának.

Biztosat mindenesetre csak a következő napokban lehet mondani arról, hogy az argentin ott lehet a katalánok ellen.

Átigazolások
DVSC
Nagy mozgás várható
Sergio Navarro és stábja is távozhat, miközben 10 játékos jövője kérdőjeles. A jelenleg nyíregyházi Manner Balázs és Muhamed Tijani érkezése sem kizárt. (DVSC Fanatics)
Ferencváros
Két kiszemeltről írnak
A 24 éves izraeli-magyar középpályás, Ido Shahar (Maccabi Tel Aviv), illetve a Qarabag 25 éves azeri válogatott balhátvédje, Elvin Cafarguliyev is kiszemelt lehet. (ulloi129.hu)
ZTE
Nuno Campos
Bár automatikusan meghosszabbodott Nuno Campos szerződése a Zalaegerszeg bennmaradásával, a portugál edző elárulta: kivásárlási záradék szerepel a kontraktusában.
Tovább az összes átigazoláshoz