Térdfájdalmai miatt egy hónapig nem futballozhat Zlatan Ibrahimovic, a Manchester United svéd csatára.
"Komoly a probléma. Harminchat éves, és rossz a térde. Egy hónapig nem számíthatunk rá" - nyilatkozta szombaton José Mourinho vezetőedző a Southampton elleni, gól nélküli döntetlennel zárult bajnoki mérkőzés után.
Zlatan Ibrahimovic áprilistól november elejéig ugyancsak térdsérülés miatt nem játszhatott.
A belga Romelu Lukakut oxigénmaszkkal az arcán, hordágyon vittek le a pályáról, miután a meccs elején összefejelt ellenfelével. Mindezek ellenére a portugál szakvezető úgy nyilatkozott, nem szükséges megerősíteni a keretet a januári átigazolási időszakban.
"Nem tudom a választ erre a kérdésre, de elégedett vagyok a játékosaim hozzáállásával, nem lehet panaszom rájuk" - szögezte le. (MTI)
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.