Mentővel vitték el a meccsről a 116-szoros válogatott kapust - videó

A Galatasaray hivatalos oldalán tudatta, hogy súlyos sérülést szenvedett Fernando Muslera.
Csakfoci Admin 2020. június 15., hétfő 17:26
Szerző: Csakfoci Admin 2020. június 15., hétfő 17:26

A 33 éves, 116-szoros uruguayi válogatott kapus, Fernando Muslera a vasárnapi, Rizespor elleni bajnokin (2-0) sérült meg, és már a 24. percben le kellett cserélni.

A Galatasaray hétfőn egy közleményben számolt be róla, hogy a kapusnál sípcsont- és szárkapocscsonttörést diagnosztizáltak, ezért kedden reggel megműtik. A rutinos kapus a 14. percben egy középre adás után ütközött az ellenfél ukrán játékosával, Mykola Morozyukkal, majd hosszas ápolás után mentővel kellett kórházba szállítani.

Török sajtóhírek szerint akár 5-8 hónapos kihagyás is várhat rá, így az idényben már nem léphet pályára.

Muslera 2011 óta játszik a Galatasaray színeiben, ahol ötször nyerte meg a bajnokságot és ugyanennyiszer a török szuperkupát, valamint négyszeres török kupa-győztesnek mondhatja magát.

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.