Eden Hazard várhatóan nem játszhat hátsérülése miatt a BATE Boriszov elleni, csütörtöki Európa Liga-csoportmérkőzésen.
A Chelsea belga támadója, Eden Hazard a Manchester United elleni szombati, 2-2-es döntetlennel véget ért rangadón sérült meg, és a brit Telegraph információi szerint a BATE elleni szereplése is veszélybe került, sőt, elképzelhető, hogy a vasárnapi, Burnley elleni idegenbeli bajnokit is ki kell majd hagynia a csillagnak.
Az Európa Liga L-csoportját két forduló után 100 százalékos mérleggel vezeti a londoni klub, a BATE egy-egy győzelemmel (Budapesten verték a MOL Vidi FC-t 2-0-ra) és vereséggel jelenleg a második. A magyar bajnok a görög PAOK-kal játszik majd csütörtökön.
Átigazolások
DVSC
Nagy bejelentés
A DVSC 2029 nyaráig meghosszabbította Szűcs Tamás szerződését.
DVSC
Rossi segítője érkezett
A magyar válogatott stábtagja, a korábban a KBSC-nél dolgozó Simon László érkezett a Lokihoz.
KTE
A Sepsitől érkezhet középpályás
Próbajátékos a keretnél: a középpályán bevethető Nistor Ákos a héten csatlakozott a munkához, aki legutóbb a Sepsi OSK játékosa volt.