Bokaficam miatt kellett lecserélni vasárnap este Luis Suárezt, az FC Barcelona labdarúgóját, akinek a részvétele így nem valószínű az uruguayi válogatott kínai túráján.
A támadó a Real Betis ellen 4–1-re megnyert sevillai mérkőzésen gólpasszt adott és maga is a kapuba talált, de a találkozó vége előtt nem sokkal a földön maradt egy kitámasztás után, majd sántikálva, segítséggel hagyta el a pályát. Helyére a 89. percben Philippe Coutinho állt be.
"Úgy tűnik, hogy komoly ficama van. Meglátjuk, mit mondanak majd az orvosok" – mondta az összecsapást követő sajtótájékoztatón Ernesto Valverde vezetőedző.
Az uruguayi válogatott – melynek keretében ott volt Luis Suárez – pénteken Nanningban Üzbegisztánnal játszik a Kína Kupa elődöntőjében, majd három nappal később a házigazdák vagy a thaiföldiek ellen szerepel a második meccsén. (MTI)
Átigazolások
BVSC-Zugló
Kölcsön után végleg
A BVSC-Zugló bejelentette, hogy az előző idényben 9 gólt szerző Dénes Adrián kölcsön után végleg a klubhoz igazolt Újpestről.
Szentlőrinc
Csatár érkezett
A Paks csatára, Rideg Bálint a következő idényt kölcsönben az NB II-es Szentlőrincen tölti.
Mezőkövesd
A tehetség kérői
Portugáliából a Braga és a Famalicao is puhatolózott Vörös Barna megszerzésének ügyében - első körben mindkét klub a második csapatában számítana a 17 éves támadó középpályásra. (NSO)