Paul Pogba több mint három hét kihagyás után minden bizonnyal már a hétközi Ligakupa-mérkőzésen újra pályára léphet a Manchester United labdarúgócsapatában.
A francia világbajnok középpályás az együttes Southampton elleni bajnoki találkozóján szenvedett bokasérülést augusztus 31-én, azóta harcképtelen volt.
Ole Gunnar Solskjaer vezetőedző viszont kedden délelőtt jelezte, hogy
a Rochdale-lel szembeni szerdai kupameccsen vélhetően már szerephez jut, a hétvégi, Arsenal elleni Premier League-rangadón pedig mindenképpen játszik.
Az MU-nak nagy szüksége lenne egyik legjobb játékosára, mivel gyengén kezdte a szezont. A gárda hat fordmuló alatt csupán nyolc pontot szerzett, amivel nyolcadik a bajnoki tabellán. (MTI)
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.