Manchester United: Nagy visszatérőt jelentett be Solskjær

Paul Pogba több mint három hét kihagyás után minden bizonnyal már a hétközi Ligakupa-mérkőzésen újra pályára léphet a Manchester United labdarúgócsapatában.
Csakfoci Admin 2019. szeptember 24., kedd 14:31
Paul Pogba több mint három hét kihagyás után minden bizonnyal már a hétközi Ligakupa-mérkőzésen újra pályára léphet a Manchester United labdarúgócsapatában.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. szeptember 24., kedd 14:31

A francia világbajnok középpályás az együttes Southampton elleni bajnoki találkozóján szenvedett bokasérülést augusztus 31-én, azóta harcképtelen volt.

Ole Gunnar Solskjaer vezetőedző viszont kedden délelőtt jelezte, hogy

a Rochdale-lel szembeni szerdai kupameccsen vélhetően már szerephez jut, a hétvégi, Arsenal elleni Premier League-rangadón pedig mindenképpen játszik.

Az MU-nak nagy szüksége lenne egyik legjobb játékosára, mivel gyengén kezdte a szezont. A gárda hat fordmuló alatt csupán nyolc pontot szerzett, amivel nyolcadik a bajnoki tabellán. (MTI)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.
Tovább az összes átigazoláshoz