Az osztrák élvonalbeli RB Salzburg a hivatalos közösségi oldalán közölte, Szoboszlai Dominikra néhány nap kihagyás vár, mivel a magyar válogatott középpályás felkészülési mérkőzésen csípősérülést szenvedett.
Szoboszlai Dominik 5 perc után rúgta 2020 első salzburgi gólját, miután egy hatalmas kapushibát és salzburgi csapattársa szemfüles megoldását használta ki. Mégsem lehet felhőtlen az öröme, hiszen a 12. percben sérülés miatt le kellett cserélni a katari Al-Arabi ellen fölényesen, 6-0-ra megnyert felkészülési mérkőzésen.
A salzburgiak közösségi oldalának tájékoztatása szerint Szoboszlai csípőízület-sérülést szenvedett, így néhány nap kényszerpihenő vár rá.
Az RB Salzburg legközelebb január 25-én, szombaton a Zenit Szentpétervár csapatával játszik a dohai edzőtáborban.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.