Lábtörés miatt hetekre kidőlt az Arsenal karmestere

Sérülés miatt legalább hat hétig nem játszhat az Arsenal futballcsapatának örmény légiósa, Henrih Mhitarjan.
Csakfoci Admin 2018. december 24., hétfő 15:33
Sérülés miatt legalább hat hétig nem játszhat az Arsenal futballcsapatának örmény légiósa, Henrih Mhitarjan.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. december 24., hétfő 15:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 29 éves válogatott középpályásnak - a londoni klub hétfői bejelentése szerint - a jobb lábfejében tört el egy csontja azon a Ligakupa-mérkőzésen, amelyet az Arsenal a Tottenhammel vívott múlt szerdán, ezért hosszabb kihagyásra kényszerül.

A 2-0-ra elvesztett meccsen Mhitarjan kezdett az Ágyúsoknál, de félidőben le kellett cserélni. (MTI)

Átigazolások
Szentlőrinc
Érkező a Vasastól
Tovább bővült az NB II-es Szentlőrinc kerete: a 18 esztendős támadó, Gruber Robin Vasas FC-től igazolt a klubhoz. (szentlorincse.hu)  
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Olaszország
Costantinót kinevezték
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Costantino (legutóbb Bishkek City) lett az U16-os olasz válogatott új szövetségi edzője.
Tovább az összes átigazoláshoz