Kocsmai verekedés miatt újabb térdműtétre szorul, így nyolc hónapra harcképtelenné vált Marquinhos Calazans, a brazil Fluminense labdarúgója.
A 21 éves középpályás jelenleg szeptemberi térműtétjéből lábadozik, és kedd este egy Rio de Janeiró-i bárban verekedett össze egy Flamengo-szurkolóval. A Fluminense csapatorvosa elmondta, hogy az eset során ráléptek a játékos sérült térdére, emiatt lesz szükség az újabb beavatkozásra.
Calazans eredetileg márciusban térhetett volna vissza a pályára.
(mti)
Átigazolások
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.