Kisebb sérülés miatt hagyta ki csapata bajnokiját a magyar válogatott védő

Egy edzésen kapott rúgás következtében nem léphetett pályára a Le Havre mai, francia bajnoki mérkőzésén Bese Barnabás.
Csakfoci Admin 2019. április 26., péntek 22:00
Egy edzésen kapott rúgás következtében nem léphetett pályára a Le Havre mai, francia bajnoki mérkőzésén Bese Barnabás.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 26., péntek 22:00

Kisebb sérülés miatt kényszerült kihagyni csapata, a Le Havre ma esti francia másodosztályú bajnoki mérkőzését Bese Barnabás. A magyar válogatott jobbhátvéd információink szerint a normandiai együttes tegnapi edzésén sérült meg, ahol egy rúgást kapott a lábára.

A magyar légiós ettől függetlenül elutazott a Le Havre Chateauroux otthonában rendezett péntek esti meccsére, viszont a szakemberek végül nem javasolták neki a pályára lépést. Bese sérülése azonban nem súlyos, így előreláthatólag csapata következő találkozóján már pályára léphet majd.

A Le Havre 1-0-ra elvesztette a mindkét oldalon egy-egy kiállítást hozó bajnokit.

Átigazolások
Fradi
Keane és a Tottenham?
Igor Tudor három vereséggel indított a Tottenhamnél, ezért ismét arról szólnak a hírek, hogy Robbie Keane lehet a Spurs új edzője.
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.
Tovább az összes átigazoláshoz