Két év pokol után is visszavárja klubja a magyar légióst

Szántó Tamás több mint két éve nem játszhatott klubjában, a Rapid Wienben, ennek ellenére az osztrák klubnál még bizakodóak a visszatérését illetően.
Dudás Gábor 2020. július 2., csütörtök 14:26
Szántó Tamás több mint két éve nem játszhatott klubjában, a Rapid Wienben, ennek ellenére az osztrák klubnál még bizakodóak a visszatérését illetően.
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 2., csütörtök 14:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bár Szántó Tamás 2018 márciusa óta nem léphetett pályára a Rapid Wien együttesében, a bécsi csapat sportigazgatója, Zoran Barisic nem mondott még le a 24 éves magyar középpályásról.

- A labdás edzéseken látott formája miatt bizakodóak vagyunk - mondta a klubvezető.

Szántót súlyos térd-, illetve porcsérülése (károsodása) miatt több mint két évvel ezelőtt műtötték meg, nem is egyszer szorult operációra a 2010 óta a bécsiek kötelékébe tartozó labdarúgó. Tavaly tavasszal már csapatával edzhetett a játékos, de pályára azóta sem léphetett.

A korábbi utánpótlás-válogatott középpályás eddig 46 tétmeccsen játszott a Rapid első csapatában, és ötször volt eredményes, valamint kiosztott három gólpasszt is.

Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Tovább az összes átigazoláshoz