Juventus: Megműtötték a csapatkapitányt - ekkor léphet újra pályára

Innsbruckban operálták meg a keresztszalag-szakadást szenvedő olasz védőt.
Nyikes Zoltán 2019. szeptember 4., szerda 12:31
Innsbruckban operálták meg a keresztszalag-szakadást szenvedő olasz védőt.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. szeptember 4., szerda 12:31

Megműtötték kedden Giorgio Chiellinit, az olasz bajnoki címvédő Juventus labdarúgócsapatának kapitányát, aki várhatóan fél év múlva léphet újra pályára.

A 35 éves védőnek a pénteki edzésen szakadt el a jobb térdében a keresztszalag, melyet Innsbruckban operáltak meg.

A beavatkozást végző orvos szerint a műtét "tökéletesen" sikerült - közölte a Juventus szerdán.

Chiellini rövidesen elkezdi a rehabilitációt, és ha minden rendben zajlik, akkor márciusban visszatérhet a pályára - írja az MTI.

https://www.instagram.com/p/B19eSyjIGCE

Átigazolások
FTC/DVSC
Bárányt vinnék?
A Blikk szerint a címvédő FTC már a téli átigazolási időszak során megszerezné a DVSC 25 éves csatárát, Bárány Donátot.
Légiósok
Barkóczi bontott Brazíliában
Barkóczi Benedek szerződést bontott a brazil Santa Fével, mert a klub nem teljesítette a járulékfizetést, így a magyar támadó nem kapott munkavállalási engedélyt. Jelenleg szabadon igazolható.
Brentford
Sallai Roland
Törökországi források szerint Sallai Rolandot a Premier League-ben szereplő Brentford látná szívesen, de a Galatasaray csak komoly összegért engedné el őt.
Tovább az összes átigazoláshoz