Még vizsgálják a Videoton-meccs előtt rosszul lett Loki-játékost

Bényei Balázs feszítő fájdalmat érzett a halántékában, ezért kellett kivenni a Videoton elleni kezdőcsapatból.
Budai László 2018. április 23., hétfő 13:41
Bényei Balázs feszítő fájdalmat érzett a halántékában, ezért kellett kivenni a Videoton elleni kezdőcsapatból.
Szerző: Budai László 2018. április 23., hétfő 13:41

Még a Puskás Akadémia elleni Magyar Kupa-mérkőzésen sérült meg Könyves Norbert, akinek – mint később kiderült – bevérzett a combközelítője. Az elmúlt napokban pihent, és ma újabb vizsgálatok várnak rá, ekkor derül ki, mennyit kell majd kihagynia.

Szombaton, a Videoton elleni bajnokin a kezdőcsapatba jelölték Bényei Balázst, ám mégsem tudta vállalni a játékot, mivel erősen szédült, és feszítő fájdalmat érzett a halántékában, a gyógyszer nem segített. Jobbhátvédünk már jobban van, bár még mindig szédül egy kicsit. Rá is vár még egy vizsgálat.

Bódi Ádám szintén kihagyta a szombati mérkőzést, mivel a kupameccsen combsérülést szenvedett.

Átigazolások
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.
Újpest
Nagy visszatérő jöhet
Az Újpest korábbi játékosa, Fehér Csaba nyáron visszatérhet, ezúttal vezetői szerepben, Dárdai Pál munkáját segítve. (nb1.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz