A magyar válogatott kapus minden bizonnyal visszatérhet a Molde elleni, csütörtöki visszavágón.
A múlt héten honlapunk is beszámolt róla, hogy a Hibernian kapusának, Bogdán Ádámnak csípőproblémák miatt ki kellett hagynia a Molde elleni EL-selejtező első mérkőzését. A magyar kapus pedig a hétvégi bajnokin sem tudott pályára lépni. Bogdánnak bő egy héttel ezelőtt olyan fájdalmai voltak, hogy a kirúgásokat is alig tudta elvégezni.
A legfrissebb hírek szerint azonban a játékos teljesen felépült, így kedden ő is elutazhat csapatával Norvégiába. Minden bizonnyal ez azt is jelenti, hogy ő véd majd a visszavágón - az első találkozón 0-0-s döntetlent ért el a Hibs.
Átigazolások
Gyirmót
4 próbázó
A Besiktas elleni felkészülési mérkőzésen négy ETO-s fiatal, Csorba Dominik, Herczeg Marcell, Szarka Bulcsú és Garamszegi-Géczy Ármin próbajátékon vett részt.
ETO
Csinger aláírt
Az ETO bejelentette, hogy a kölcsönszerződés után végleg megszerezték Csinger Márkot.
Újpest
Távozhat a védő
Sajtóhírek szerint a Dinamo Bukarest szeretné megszerezni az Újpest portugál védőjét, Joao Nunest. (Emanuel Rosu)