Romelu Lukaku, a Manchester United labdarúgója felépült sérüléséből, így ott lehet csapata pénteki FA Kupa-mérkőzésén.
A manchesteri klub honlapján José Mourinho vezetőedző megerősítette, hogy a belga támadó - aki múlt szombaton összefejelt a Southampton egyik játékosával, emiatt hordágyon, oxigénmaszkkal az arcán vitték le a pályáról - játékra kész, és szerepelhet a másodosztályú Derby County elleni hazai összecsapáson.
– Nem szenvedett agyrázkódást, csak elővigyázatosságból vitték le hordágyon – jelentette ki a portugál szakember.
Lukaku a tabella második helyén álló Manchester United házi gólkirálya, harminc tétmeccsen 15 gólt szerzett.
(mti)
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.