Romelu Lukaku, a Manchester United labdarúgója felépült sérüléséből, így ott lehet csapata pénteki FA Kupa-mérkőzésén.
A manchesteri klub honlapján José Mourinho vezetőedző megerősítette, hogy a belga támadó - aki múlt szombaton összefejelt a Southampton egyik játékosával, emiatt hordágyon, oxigénmaszkkal az arcán vitték le a pályáról - játékra kész, és szerepelhet a másodosztályú Derby County elleni hazai összecsapáson.
– Nem szenvedett agyrázkódást, csak elővigyázatosságból vitték le hordágyon – jelentette ki a portugál szakember.
Lukaku a tabella második helyén álló Manchester United házi gólkirálya, harminc tétmeccsen 15 gólt szerzett.
(mti)
Átigazolások
Újpest
Duarte elköszönt
André Duarte távozik az Újpesttől, Instagramon búcsúzott el a középpályás.
Kisvárda
Popoola klubrekordért távozhat
Révész Attila elárulta, olyan mértékű érdeklődés van Popoola iránt, hogy vagy már most télen, vagy a következő nyáron a Kisvárda történelmének legmagasabb árán fogják tudni eladni.
ETO FC
Újabb játékost adtak a Szentlőrincnek
A 20 éves kanadai támadó, Lawrenzo Mascoe a korábban megkötött kooperációnak köszönhetően Décsy Ádámhoz és Tollár Imréhez hasonlóan az NB II-es Szentlőrincben folytatja. (ETO FB)