Juan Bernat bokaszalag-sérülése igen súlyos volt, így sokat kell kihagynia.
Meg kellett műteni az AC Milan elleni mérkőzésen (0-4) bokasérülést szenvedett Juan Bernatot. A játékosnak a bokaszalagja sérült meg, és igen hosszú kihagyás vár rá.
Az első hírek szerint Bernat három hónapig nem léphet pályára, így várhatóan csak október végén játszhat tétmérkőzést.
Bernat tavaly 18 német bajnokin lépett pályára és két gólt szerzett a bajoroknál.
Átigazolások
Fradi
Botka Endre jövője
A Csakfoci úgy tudja, nincs tárgyalás Botka Endre szerződésének meghosszabbításáról. Jó esély van rá, hogy a 31 éves válogatott védő már télen előszerződést köt valamelyik klubbal.
Fradi
Vargát török csapat hívhatja?
Varga Barnabás neve felvetődött egy kisebb, de a bajnokságban jól szereplő török együttesnél. Nyáron a Samsunsporral hozták a csatárt kapcsolatba. (Blikk)
Fradi
Tóth Alex lehetőségei
– Több Bundesliga-élcsapat nyári kívánságlistájának az élén szerepel – mondta Tóth Alexről az őt képviselő Papp Bence. Az FTC-játékost a Bayernnel, a Bayerrel, a Dortmunddal és a Leipziggel is szóba hozták.