Hetekig nem játszhat a Barca sztárigazolása

Philippe Coutinho előreláthatólag négy mérkőzésről biztosan lemarad.
Budai László 2018. január 8., hétfő 19:40
Philippe Coutinho előreláthatólag négy mérkőzésről biztosan lemarad.
Szerző: Budai László 2018. január 8., hétfő 19:40

A Barcelona hétfőn hivatalos honlapján jelentette be, hogy Philippe Coutinho átment az orvosi vizsgálatokon, és aláírta szerződését a katalánokkal. Az azonban, hogy átment az orvosin, nem jelenti, hogy teljesen egészséges lenne.

A klub tájékoztatása szerint három hétig nem játszhat az új igazolás combsérülése miatt. Így biztosan kihagyja a Celta Vigo elleni kupamérkőzést, valamint a Real Sociedad, a Betis és az Alavés elleni bajnokit.

Átigazolások
ETO FC
Afrikai tehetségek jöhetnek
Újabb guineai ígéretek érkezhetnek Győrbe: Mohamed Zayatte Sylla és Thierno Mamadou Diallo először próbajátékra jöhetnek, utána kaphatják meg első profi szerződésüket.
DVTK/ Puskás Akadémia
Colley váltott
A Puskás Akadémia kölcsönadta Lamine Colley-t a DVTK-nak.
ETO/Újpest
Benbouali pótolhatja Gradisart?
Sajtóhírek szerint az Al-Ahly érdeklődik az ETO FC támadója, Nadhir Benbouali iránt, ám úgy tudjuk, csak egy kiemelkedő ajánlat esetén távozhatna a győriek támadója.
Tovább az összes átigazoláshoz