Hertha: 8 perc után le kellett cserélni, vége Dárdai Palkó idényének

A Hertha második csapatának mérkőzésén sérült meg Dárdai Pál legidősebb fia, így minden bizonnyal véget ért a fiatal játékos idénye.
Csakfoci Admin 2019. április 21., vasárnap 21:10
A Hertha második csapatának mérkőzésén sérült meg Dárdai Pál legidősebb fia, így minden bizonnyal véget ért a fiatal játékos idénye.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 21., vasárnap 21:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Dárdai Pál legidősebb fia, Palkó a Hertha második csapatában lépett pályára a Chemnitz ellen (1-0) a német negyedosztály észak-keleti csoportjában szerda este. A 19 éves játékos kezdőként kapott lehetőséget, azonban nyolc perc múlva le kellett cserélni, miután bokasérülést szenvedett.

A hét második felében elvégzett részletes orvosi vizsgálatok kimutatták, Palkó külső bokaszalagja elszakadt, valamint a bokaízületében csontvelő-ödéma keletkezett, így ebben a szezonban aligha léphet pályára.

Az ifjú Dárdai sérüléséről a klubja is beszámolt a közösségi oldalán, arról azonban nem írtak, hogy mikorra várható Palkó visszatérése.

https://www.instagram.com/p/Bwhca3WghbW/

A fiatal labdarúgó a szezonban 12 tétmeccsen játszott a Hertha második csapatában, ezeken három gólt szerzett és egy gólpaszt jegyzett. A Bundesligában hét mérkőzésen lépett pályára, itt összesen 110 perc játéklehetőséget kapott.

Olvastad már?
Dárdai fia a magyar válogatott ellen is játszhat az Eb-n
Dárdai Pál középső fia, Dárdai Márton is bekerült a német U17-es válogatott Európa-bajnoki keretébe. A májusi, írországi kontinenstornán Magyarország is részt vesz majd.
Elolvasom
Átigazolások
ETO FC
A Vitális-transzfer
Görögországi sajtóhírek szerint az AEK Athén 2,5 millió eurót sem sajnál kifizetni Vitális Milánért.
A Gulácsi-transzfer
Háttér
A Mediterráneo szerint Gulácsi Péter 2+1 évre ír majd alá a Villarrealnál, amely tapasztalata és vezetői képességei miatt is választja a magyar kapust.
Újpest
Markgráf távozhat
A dán FC Köbenhavn csapatánál köthet ki az Újpest egyik nyári szerzeménye, Markgráf Ákos. (Lila Sector)
Tovább az összes átigazoláshoz