Gulácsi hihetetlen sérülése: Ilyen még talán senkivel nem történt - videó

Az RB Leipzig magyar válogatott hálóőre a labdarúgás történetének egyik legfurcsább sérülését szenvedte el a Zenit elleni Európa Liga-találkozón.
Dudás Gábor 2018. március 9., péntek 10:00
Az RB Leipzig magyar válogatott hálóőre a labdarúgás történetének egyik legfurcsább sérülését szenvedte el a Zenit elleni Európa Liga-találkozón.
Szerző: Dudás Gábor 2018. március 9., péntek 10:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Gulácsi Péter az RB Leipzig második gólját ünnepelte a Zenit Szentpétervár elleni Európa Liga-nyolcaddöntő 77. percében, öklével a levegőbe csapva, amikor megtörtént a baj.

A magyar kapus azonnal a kezéhez kapott és jelezte a kispad felé is, hogy megsérült. Le is sétált az oldalvonalhoz, majd levette a kesztyűjét és a beszámolók szerint kiderült, hogy kiugrott az egyik ujja a gólöröm közben.

Gulácsi (némi ápolás után) végül folytathatta a mérkőzést a bizarr jelenetet követően, és a hajrában kapott egy védhetetlen gólt, de csapata így is nyert az első meccsen 2-1-re.

Átigazolások
Fradi
Az első igazolás
25 éves, francia középső védő lett a nyári szezon első igazolása a zöldeknél: Nathan Zohoré a francia másodosztályból érkezett.
Nyíregyháza
Jovanov aláírt
Élt opciós jogával, és Vane Jovanovval szerződést hosszabbított a Nyíregyháza. A 27 éves védő a télen érkezett, tavasszal 13 mérkőzésen közel ezer percet töltött a pályán. Most két évre írt alá.
ZTE
Portugál edző jön
Filipe Çelikkaya személyében ismét portugál edzője lesz a ZTE-nek - állítja Portugália legismertebb sportlapja, az A Bola, amely szerint a 41 éves tréner egy szezonra ír alá Magyarországon.
Tovább az összes átigazoláshoz