Futács több mint hét hónap után, döntőbe jutással térhet vissza

A Hajduk Split magyar támadója visszatérését rögtön csapata Horvát Kupa-fináléba kerülésével ünnepelheti.
Budai László 2018. március 13., kedd 12:07
A Hajduk Split magyar támadója visszatérését rögtön csapata Horvát Kupa-fináléba kerülésével ünnepelheti.
Szerző: Budai László 2018. március 13., kedd 12:07
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Hajduk Split ma (kedden) 17:30-tól lép pályára a Lokomotiva Zagreb otthonában, a Horvát Kupa elődöntőjében. A találkozó igen fontos lehet Futács Márkó karrierjében is, a magyar támadó ugyanis hosszú sérülése után jó eséllyel ezen a mérkőzésen térhet vissza.

Futács még 2017 augusztusának elején szenvedett keresztszalag-szakadást a Dinamo Zagreb elleni rangadón, ezt követően kellett megműteni, és végül több mint hét hónapos kihagyás várt rá.

A tavalyi szezonban horvát gólkirályi címet szerzett Futács kálváriája a mostani kupameccsen érhet véget. Mivel a párharc egymérkőzéses, ezért a támadó rögtön egy döntőbe jutással "indíthat".

Tippelj és nyerj a BL-nyolcaddöntők visszavágóival!

Átigazolások
Mezőkövesd
Hosszabbítás
A Mezőkövesd bejelentette, hogy a csapat 23 éves kapusa, Winter Dániel a következő idényben a klubot erősíti.
ZTE
A Basel lehet a befutó
Akpe Victory a svájci Basel csapatánál folytathatja pályafutását, miután sajtóhírek szerint a klubok megállapodásra jutottak egymással. (Rudy Galetti)
Puskás Akadémia
Utánpótlás-válogatott érkezhet
Információink szerint a Csíkszeredától távozó Brügger Dániel a Puskás Akadémiánál folytathatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz