Futács két hónap után tért vissza klubjához, már sejteni, mikor játszhat ismét - fotók

A magyar válogatott játékos eddig Portugáliában végezte rehabilitációját, most azonban újra társai közelében készülhet.
Budai László 2017. október 4., szerda 14:46
A magyar válogatott játékos eddig Portugáliában végezte rehabilitációját, most azonban újra társai közelében készülhet.
Szerző: Budai László 2017. október 4., szerda 14:46
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hosszú idő után újra a Poljud Stadionban, a Hajduk Split otthonában dolgozhat Futács Márkó. A magyar csatár augusztus elején szenvedett keresztszalag-szakadást, a játékost Portugáliában műtötte meg az az orvos, aki korábban Cristiano Ronaldót is operálta már.

A műtét után Futács Portugáliában kezdte meg a rehabilitációt, és abból négy hetet már el is végzett ott. Most azonban visszatérhetett horvát klubjához.

Nagyszerűen érzem magam, a felépülés a tervek szerint halad, nagyon örülök, hogy visszatérhettem ide. Óriási támogatást kapok a csapattársaimtól, örülök, hogy ismét a klubomnál lehetek

– nyilatkozta Futács.

Horvátországi sajtóhírek szerint a magyar játékos 2018 kora tavaszán léphet majd ismét pályára.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz