Súlyos vállsérülést szenvedett az UTE U14-es csapatának játékosa, Tuba Róbert a Puskás Akadémia elleni hétvégi bajnokin. A fiatal labdarúgóhoz a mentők segítségét kellett hívni, majd miután betették őt a mentőautóba, ritkán látható sportszerű és megható pillanat következett: a két csapat játékosai körbeállták az autót és egyszerre tapsolták meg a sérült társukat.
Átigazolások
DVTK
Radenkovic marad az edző
Kovács Zoltán elmondta, hogy a stabilitást mindig előnyben részesíti, ezért a vereség ellenére sem gondolkodik Vladimir Radenkovic leváltásában.
Liverpool
Szoboszlait marasztalják
A Liverpool kész magasabb fizetést is adni Szoboszlai Dominiknak, akivel szeretnének minél előbb új szerződést kötni.
Ferencváros
Naby Keita
Bár korábban úgy tűnt, az FTC alighanem hosszú távon is számol Naby Keitával, két németországi cikk szerint már nem olyan biztos, hogy marad az NB I-ben.