Eltörte a Chelsea-játékos arccsontját az Arsenal kapusa – videó

Egy ütéssel küldte földre ellenfelét.
Dudás Gábor 2017. július 24., hétfő 14:24
Egy ütéssel küldte földre ellenfelét.
Szerző: Dudás Gábor 2017. július 24., hétfő 14:24
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Egy kőkemény és szerencsétlen találkozás eredményeként arccsontját törte Pedro, a Chelsea spanyol válogatott szélsője. A játékost az Arsenal elleni, pekingi felkészülési meccsen (3-0 a Kékeknek) tarolta le David Ospina kapus.

A beszámolók szerint Pedrónak nagyjából két hétig speciális maszkot kell viselnie, és már vissza is utazott Londonba Kínából, hogy további kezeléseken vegyen részt.

Pedro az Instagramon "sokkolónak" nevezte a történteket, de szerencsére jól van már a játékos.

Átigazolások
Légiósok
Szoboszai szerződése és a Real
Egy angol portál szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződése még korántsem jelenti azt, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya hosszú távon is az Anfielden marad.
MTK Budapest
Külföldről veszik meg a tehetséget
A csakfoci.hu Belgiumból származó információi szerint megállapodás született az MTK Budapest és a Zulte Waregem között Átrok Zalán átigazolásáról.
Légiósok
Yaakobishvili váltana
Újra kölcsönadná a Barcelona a magyar válogatott kapust – Yaakobishvili Áron a játéklehetőséget tartja a legfontosabbnak.
Tovább az összes átigazoláshoz