Ellentmondásos hírek Neymar visszatéréséről - megszólalt a játékos is

A PSG-t irányító Unai Emery szerint közel van Neymar visszatérése, a brazil sztár azonban úgy érzi, körülbelül egy hónap múlva lehet újra pályán.
Csakfoci Admin 2018. április 14., szombat 7:01
A PSG-t irányító Unai Emery szerint közel van Neymar visszatérése, a brazil sztár azonban úgy érzi, körülbelül egy hónap múlva lehet újra pályán.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. április 14., szombat 7:01
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Március végén úgy fogalmazott Unai Emery, a francia bajnokságban szereplő PSG trénere, hogy Neymar két-három héten belül térhet vissza. Nos, ez az idő lassan lejár, most azonban röviden a játékos is megszólalt ezzel kapcsolatban, amely szerint azért várni kell még a párizsi szurkolóknak a brazil csillag újabb pályára lépésére.

"A felépülésem jól halad, de még körülbelül egy hónapra szükségem van ahhoz, hogy teljesen egészséges legyek, és visszatérhessek a pályára" - fogalmazot Neymar.

A francia élvonalban május 19-én játsszák az utolsó fordulót.

Átigazolások
AEK Athén
Zubkov Varga csapattársa lesz
Fabrizio Romano információi szerint az AEK Athén mindenben megegyezett a Trabzonsporral Oleksandr Zubkov átigazolásáról. A 29 éves ukrán válogatott szélső így Varga Barnabás csapattársa lesz.
ETO
Steven Vanharen
Izraeli sajtóhírek szerint a bajnok ETO FC sportigazgatóját csábítja a Maccabi Tel-Aviv.
Puskás Akadémia
Hornyák Zsolt távozik
A felvidéki származású Hornyák Zsolt kétszázhetven mérkőzés után távozott a Puskás Akadémiától.
Tovább az összes átigazoláshoz