Egyelőre nem tudni, mikor térhet vissza a Bayern egyik legjobbja

Franck Ribéry, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) címvédő Bayern München francia játékosa megsérült csapata szerdai edzésén.
Csakfoci Admin 2019. január 10., csütörtök 12:44
Franck Ribéry, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) címvédő Bayern München francia játékosa megsérült csapata szerdai edzésén.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. január 10., csütörtök 12:44

A bajor klub beszámolója szerint a 35 éves támadó jobb combjában elszakadt az izom, de azt nem közölték, mennyi időt kell kihagynia a szélsőnek.

Ribéry 2007 óta erősíti a münchenieket, és a szezon végén minden bizonnyal távozik a csapattól.

A német bajnokság a téli szünetet követően jövő héten folytatódik, a Bayern hatpontos hátránnyal második a tabellán. Az együttes a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében az előző idényben döntős Liverpoollal találkozik. (MTI)

Átigazolások
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.
Szentlőrinc
Szilágyi Szabolcs
Szilágyi Szabolcsot Szentlőrincre adta kölcsön a Csíkszereda.
Mezőkövesd
Lőrinczy hosszabbított
2028-ig szerződését hosszabbított az NB II-ben szereplő Mezőkövesd Zsóry FC középpályása, Lőrinczy Attila.
Tovább az összes átigazoláshoz