Hétfőn derülhet ki, mennyire súlyos a térdsérülése.
Mint arról beszámoltunk, fél órát sem tölthetett a pályán a csereként beállt Futács Márkó a Dinamo-Hajduk horvát örökrangadón (3-1).
Sérülésének körülményeiről videófelvétel is készült:
A horvát bajnokság előző idényének magyar gólkirálya a Dalmatinski Portal fotója és beszámolója szerint csak segítséggel tudott elsétálni a meccs után ahhoz a személyautóhoz, amely Splitbe szállította, ahol ma kerül sor bal térdének MR-vizsgálatára, ezután derül majd ki, mennyit kell kihagynia a korábban több súlyos sérülésen átesett támadónak.
A lap szerint Futács arckifejezése nem sok jóról árulkodott egyébként.

Átigazolások
Csíkszereda
Szabó István
Nulla pont négy meccs után: katasztrofálisan indult a Csíkszereda idénye, ami - sajtóhírek szerint - Szabó István állásába kerülhet.
ZTE
Meghiúsult ajánlat
A brazil Ceará visszautasította a ZTE ajánlatát 21 éves szélsőjéért, Giulio-ért. A klubelnök szerint a magyar csapat ajánlata messze elmaradt a fiatal támadó valós értékétől, így nem engedik el.
ZTE
Argentin védő írt alá
A Zalaegerszeg szerződtette Tiago Nazareno Peñalbát, a San Martín de Tucumán 22 éves argentin középhátvédjét. A ballábas védő hároméves szerződést írt alá a ZTE-vel.