Hétfőn derülhet ki, mennyire súlyos a térdsérülése.
Mint arról beszámoltunk, fél órát sem tölthetett a pályán a csereként beállt Futács Márkó a Dinamo-Hajduk horvát örökrangadón (3-1).
Sérülésének körülményeiről videófelvétel is készült:
A horvát bajnokság előző idényének magyar gólkirálya a Dalmatinski Portal fotója és beszámolója szerint csak segítséggel tudott elsétálni a meccs után ahhoz a személyautóhoz, amely Splitbe szállította, ahol ma kerül sor bal térdének MR-vizsgálatára, ezután derül majd ki, mennyit kell kihagynia a korábban több súlyos sérülésen átesett támadónak.
A lap szerint Futács arckifejezése nem sok jóról árulkodott egyébként.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.