Takács Tamás földbe rúgott, így pedig ritkán látható sérülést szenvedett.
Már a 19. percben megsérült a DVSC-Mezőkövesd (1-2) bajnokin Takács Tamás, a hazaiak játékosa. Takács társával, Kuti Krisztiánnal együtt indult egy szabad labdára, a két játékos vélhetően meg is zavarta egymást, így bár előbbi lőni akart, csúnyán a földbe rúgott. Ez a mozdulat olyannyira szerencsétlen volt, hogy a Loki játékosa megsérült, és le is kellett cserélni.
Egyelőre nem tudni, hogy Takácsnak mennyit kell majd kihagynia.
Takács sérülése
Átigazolások
DVSC
Nagy mozgás várható
Sergio Navarro és stábja is távozhat, miközben 10 játékos jövője kérdőjeles. A jelenleg nyíregyházi Manner Balázs és Muhamed Tijani érkezése sem kizárt. (DVSC Fanatics)
Ferencváros
Két kiszemeltről írnak
A 24 éves izraeli-magyar középpályás, Ido Shahar (Maccabi Tel Aviv), illetve a Qarabag 25 éves azeri válogatott balhátvédje, Elvin Cafarguliyev is kiszemelt lehet. (ulloi129.hu)
ZTE
Nuno Campos
Bár automatikusan meghosszabbodott Nuno Campos szerződése a Zalaegerszeg bennmaradásával, a portugál edző elárulta: kivásárlási záradék szerepel a kontraktusában.