DVSC: Izomszakadás és agyrázkódás - helyzetjelentés a Fradi ellen megsérülő alapemberekről

A DVSC hivatalos oldala adott pontos tájékoztatást a sérült játékosokról.
Nyikes Zoltán 2019. november 15., péntek 12:10
A DVSC hivatalos oldala adott pontos tájékoztatást a sérült játékosokról.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. november 15., péntek 12:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Debreceni VSC hivatalos oldala arról számolt be, hogy a legutóbbi, Ferencváros elleni bajnokin megsérült Nagy Sándor, akit le is kellett cserélni.

A vizsgálatok kiderítették, hogy a kapus combizma beszakadt.

A játékos jelenleg nem állhat a szakmai stáb rendelkezésére, rehabilitációs munkát végez a minél gyorsabb visszatérés érdekében.

Szintén a hétvégi meccsen sérült meg Szécsi Márk, aki agyrázkódást szenvedett. A támadónak ezt a hetet pihenéssel kell töltenie.

A vállsérüléssel bajlódó Bényei Balázs fizioterápiás kezeléseken vesz részt, míg Bódi Ádám felépülése nagyon jól halad, hamarosan csatlakozhat a csapathoz - derült ki a dvsc.hu-ról.

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz