DVSC: Izomszakadás és agyrázkódás - helyzetjelentés a Fradi ellen megsérülő alapemberekről

A DVSC hivatalos oldala adott pontos tájékoztatást a sérült játékosokról.
Nyikes Zoltán 2019. november 15., péntek 12:10
A DVSC hivatalos oldala adott pontos tájékoztatást a sérült játékosokról.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. november 15., péntek 12:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Debreceni VSC hivatalos oldala arról számolt be, hogy a legutóbbi, Ferencváros elleni bajnokin megsérült Nagy Sándor, akit le is kellett cserélni.

A vizsgálatok kiderítették, hogy a kapus combizma beszakadt.

A játékos jelenleg nem állhat a szakmai stáb rendelkezésére, rehabilitációs munkát végez a minél gyorsabb visszatérés érdekében.

Szintén a hétvégi meccsen sérült meg Szécsi Márk, aki agyrázkódást szenvedett. A támadónak ezt a hetet pihenéssel kell töltenie.

A vállsérüléssel bajlódó Bényei Balázs fizioterápiás kezeléseken vesz részt, míg Bódi Ádám felépülése nagyon jól halad, hamarosan csatlakozhat a csapathoz - derült ki a dvsc.hu-ról.

Átigazolások
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz