Brutális sérülés: Össze kellett varrni Nikolics szemöldökét

A Chicago Fire magyar támadója a közösségi oldalán számolt be a sérüléséről. Nikolics Nemanja szemöldöke felszakadt és össze kellett varrni.
Csakfoci Admin 2018. június 11., hétfő 14:14
Szerző: Csakfoci Admin 2018. június 11., hétfő 14:14

Korábban már beszámoltunk arról, hogy Nikolics Nemanja fejsérülést szenvedett a magyaros találkozón. Az észak-amerikai profiligában szereplő (MLS) Chicago Fire magyar támadója a Németh Krisztiánt is soraiban tudó New England Revolution elleni (1-1) mérkőzés 20. percében le kellett cserélni, miután összefejelt ellenfelével, Antoni Delameával.

Nikolics a közösségi oldalán számolt be a sérüléséről, ahol elárulta a követőinek, hogy felszakadt a szemöldöke, és a sebét össze is kellett varrni. A magyar csatár a szurkolói körében is népszerű, akik meccsnézést szerveztek a Toyota Parkban, amiért hálás, ám a sérülése miatt a szokásos találkozó és a fotózkodás elmaradt.

Nikolics az idei szezonban eddig 14 tétmeccsen játszott, hat gólt rúgott. A Chicago Fire a Keleti főcsoportban 15 forduló alatt 18 pontot gyűjtött, és a 7. helyen áll a tabellán.

MLS: Nikolics fejsérülést szenvedett a magyaros találkozón, Sallói keresztlécig jutott - videó
Nikolics Nemanja csak húsz percig volt a pályán, miután megsérült a New England Revolution ellen. Sallói Dániel kezdő volt, azonban a fiatal csatár csak keresztlécig jutott az MLS legutóbbi játéknapján.